Перемога педагогів громади в обласній виставці «Творчі сходинки педагогів Волині»

Дата: 18.05.2023 13:30

17 травня відбулося закриття ХХVIІІ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі  сходинки педагогів Волині», яка проходила у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти впродовж квітня-травня 2023 року. Участь у Виставці взяли освітяни із сорока п’яти територіальних громад, трьох закладів загальної середньої освіти і трьох закладів позашкільної освіти обласного підпорядкування та працівники Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Цьогоріч Виставка проходила у номінаціях:

- українська мова і література;

- зарубіжна література;

- іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська, польська);

- мистецтво (мистецтво, музичне мистецтво, образотворче мистецтво);

- виховна робота;

- позашкільна освіта;

- дошкільне виховання;

- практична психологія і соціальна робота;

- шкільна бібліотека.

До участі у Виставці територіальними громадами, центрами професійного розвитку педагогічних працівників, закладами освіти обласного підпорядкування були представлені 832 роботи, з них 17 робіт із закладів освіти громади, зокрема: Павлівського ліцею та його філій (гімназії с.Завидів, гімназії с.Старий Порицьк, гімназії с.Милятин імені Михайла Грицюка, гімназії с.Трубки), ліцею с.Луковичі, ліцею імені Сергія Дармофала с.Колона, гімназії с.Жашковичі, закладу дошкільної освіти «Пролісок» с.Милятин, закладу дошкільної освіти «Сонечко» с.Старий Порицьк.

Відповідно до спільного рішення фахових журі та оргкомітету XХVІІІ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» визнані переможцями та відзначені дипломами управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації:

ІІ ступеня

- Матвійчук Надія Василівна, вчитель історії Павлівського ліцею;

ІІІ ступеня

- Гоменюк Оксана Олександрівна, вчитель української мови і літератури ліцею с.Луковичі;

- Левчук Неоніла Костянтинівна, вчитель зарубіжної літератури ліцею с.Луковичі;

- Новак Олена Миколаївна, вчитель української мови і літератури Павлівського ліцею;

- Дорощук Валентина Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури Павлівського ліцею;

- Кузьмич Світлана Василівна, вихователь закладу дошкільної освіти «Пролісок» с.Милятин

Щиро вітаємо педагогів з перемогою! Бажаємо подальших успіхів та творчих звершень!