Вдалий старт на шляху до нових перемог!

Дата: 19.05.2023 20:58

18 травня відбувся відбірковий етап обласної першості за програмою «Волинь спортивна» серед юнаків 2008 р.н. і молодших. Змагання проходили в місті Володимир на базі спортивного комплексу «Олімп».

Були заявлені на участь в змаганні команди, які представляли Володимирську, Устилузьку, Павлівську та Локачинську територіальні громади. В силу обставин за першість мали можливість змагатись лише перші три команди. Представником Павлівської громади виступила команда волейболістів ліцею села Луковичі.

За результатами змагань перше місце виборола команда волейболістів Володимирської міської територіальної громади. Друге місце посіла команда Устилузької громади. Павлівщина ж зайняла третє місце.

Команди були досвіченими, умілими, гідними та сильними конкурентами. Попри вправну гру своїх суперників команда волейболістів з села Луковичі проявила себе впевнено та віддалась у грі на максимум. Це був гарний цікавий досвід для волейболістів-початківців. Юнаки відкрили в собі багато нового та багато чому навчились.

Вітаємо учасників команди з вдалим стартом на спортивній ниві! Дякуємо нашим юнакам-волейболістам, їхнім наставникам – тренеру Володимиру Недбайлу та директору ліцею села Луковичі Руслану Недбайлу за наполегливу боротьбу та жагу до перемоги!