Провели церемонію відкриття меморіальної дошки воїна-захисника Валерія Дякова

Дата: 22.05.2023 14:20

Людина жива доти, доки про неї пам’ятають. Тому ми маємо передати спогади про наших захисників та їх подвиги майбутнім поколінням, навчити їх цінувати те, що вони мають та навчити боротися за краще майбутнє, за свою долю.

22 травня 2023 року, в річницю загибелі воїна-захисника Валерія  Дякова, в селі Топилище, відкрито меморіальну дошку, яку встановили на будівлі гімназії с.Топилище  Павлівської сільської ради, де навчався патріот України. Вшанувати пам’ять захисника прийшли сільський голова Андрій Сапожник, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Олена Гусар, староста Топилищанського старостинського округу Олександр Приступа, родина Валерія, друзі, односельчани, учні та вчителі.

Скорботні заходи розпочалися на місцевому кладовищі, де похований Валерій Йосипович. Після чого, присутні попрямували до місцевої школи, де  освячення та відкриття дошки провів  митрофорний протоієрей, Благочинний Володимир-Волинської Єпархії, настоятель Свято-Покровського храму селища Іваничі отець Андрій Мельничук разом із священнослужителями громади.

Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано родині загиблого захисника.

Слова співчуття висловив сільський голова Андрій Степанович. До пам’ятного слова долучилася директорка гімназії Антоніна Буденко. Учні та вчителі школи читали патріотичні вірші та співали пісні.

На завершення заходу присутні поклали квіти до меморіальної дошки, яка стала безсмертним символом пам’яті Героя.