Відкрили меморіальну дошку на честь героя Тараса Піварчука

Дата: 23.05.2023 19:06

Під блакитно-жовтим стягом, що майорить під сонячним небом, лунали звуки гімну України. Присутні були з квітами, проте зі смутком в очах та скорботою на душі. Сьогодні знову, як і рівно рік тому, усіх зібрав Тарас Піварчук.

Сьогодні, 23-го травня, в селі Павлівка відкрито меморіальну дошку, присвячену герою-захиснику Тарасові Піварчуку, яку розмістили на фасаді Павлівського ліцею поряд із меморіальними дошками інших бійців, які теж тут навчались. Вшанувати пам’ять героя прийшли сільський голова Андрій Сапожник, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Олена Гусар, депутат Волинської обласної ради Андрій Бокоч, віряни з церкви «Благодать», родина Тараса, друзі, односельчани, учні та вчителі.

Скорботні заходи розпочалися на місцевому кладовищі, де похований Тарас Андрійович. Після спільної молитви та покладання квітів, присутні попрямували до Павлівського ліцею.

Слова співчуття родині героя висловив сільський голова Андрій Сапожник. До пам’ятного слова долучився депутат Волинської обласної ради, помічник народного депутата України Ігоря Гузя – Андрій Бокоч. Під час церемонії перед присутніми виступив директор Павлівського ліцею Анатолій Павлович та представник церкви «Благодать» Віталій Васько. Зворушливі, щемливі поетичні та прозові рядки декламували учні навчального закладу, а Вікторія Чернета заспівала для присутніх.

Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано мамі, дружині та дітям загиблого захисника.

На завершення церемонії учасники зібрання вшанували скорботною хвилиною мовчання світлу пам’ять Героя Тараса Піварчука та всіх загиблих захисників України, після чого з неприхованим сумом поклали квіти біля меморіальних дошок.