Проведено навчально-польові збори

Дата: 25.05.2023 15:00

За рахунок навчального часу, відведеного на вивчення предмета «Захист України» з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти 24-25 травня 2023 року були проведені дводенні навчально-польові збори. Метою заходу було формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту України та дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складову частину національно-патріотичного виховання.

Відповідно до навчальної програми були проведені тактичні заняття: тактика та практичні дії під час ведення сучасного бою, надання домедичної допомоги, збирання і розбирання автомата та інше. Учасники зборів мали можливість оглянути зразки військової зброї.

Велике захоплення в учасників викликало складання та розпалювання ватри, навколо якої лунали патріотичні пісні.

Дякуємо військовим службовцям 14 ОМБ, роти охорони 3-го відділу Володимирського РТЦК та СП, членам ДФТГ Павлівської сільської ради за проведені тактичні заняття.

Окрема подяка Василю Ткачуку, члену нашої ДФТГ за смачні страви польової кухні.

Безпеку місця проведення зборів забезпечували капітан поліції Іванна Атлас, та лейтенант поліції Юлія Карабан.

Медичні працівники амбулаторії сімейної практики сімейної медицини с. Павлівка здійснювали цілодобове чергування.

Особлива подяка інспектору сектору ювенальної превенції Володимирського РВП ГУНП у Волинській області, лейтенанту поліції Оксані Ткачук за співпрацю та участь у заході.

Атмосфера зборів була позитивною та дружньою. Усі учасники віднеслися з великою відповідальністю до поставлених завдань. В атмосфері панував дух сили, завзятості, патріотизму.

Бажаємо усім не втрачати дух патріотизму, віри у ЗСУ, у Перемогу над ворогом, у щасливе майбутнє України.