Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць в Павлівській сільській територіальній громаді

Дата: 01.06.2023 00:01

Інформаційне повідомлення

1. Організатор громадського обговорення: Павлівська сільська рада

2. Перелік вулиць, яким пропонується змінити назву (перейменувати):

Діюча назва

с.Павлівка

8-го Березня

1-го Травня

с. Топилище

вул.Механізаторів

с. Жашковичі

вул.Гагаріна

с. Орищі

вул.40-річчя Перемоги

вул. Гагаріна

с. Бужковичі

вул. Мічуріна

3. Пропозиції щодо зміни назви (перейменування) об’єктів права власності (вулиць) та обґрунтування такої пропозиції:

Діюча назва

с.Бужковичі

вул. Мічуріна

вул. Затишна

Обґрунтування: Восьмий рік триває українсько-російська війна, з 24 лютого триває відкрита збройна агресія Росії проти України. Збройні сили України, весь український народ став на захист нашої Батьківщини від орд російських окупантів. Відповідно Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їх символіки». Обидва ці режими знищили в Україні від 14 до 16 мільйонів людей. Цей закон стверджує: будь-які тоталітарні практики неприйнятні для Української держави. Убивати людей не можна ані з класових, ані з расових, ані з будь-яких інших причин.

Суб’єкти, що внесли пропозиції щодо зміни назви (перейменування) об’єктів права власності (вулиць): депутатське звернення народних депутатів України Ігоря Гузя, Ірини Констанкевич, Вячеслава Рубльова, Топонімічна комісія Павлівської сільської ради (далі – Комісія), фізичні та юридичні особи на території Павлівської сільської ради.

Запропоновані нові назви вулиць сформовані за пропозиціями Комісії, фізичних та юридичних осіб, а також на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

У разі надходження інших пропозицій щодо зміни назви вказаних  вулиць на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення:

5.1. Громадське обговорення буде проходити з 01 червня 2023 року по 01 серпня 2023 року, у формі анкетування, а також шляхом подання пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення у письмовій або усній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи (найменування, місцезнаходження – для юридичної особи), яка їх подає, діючої та пропонованої нової назви вулиці, обґрунтування нової назви.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

5.2. Дата, місце та час громадських слухань буде визначено після завершення громадських обговорень протягом 1 робочого тижня. На громадських слуханнях будуть розглянуті усі подані пропозиції.

6. Пропозиції щодо перейменування вищезазначених вулиць просимо надавати на:

1) поштову адресу Павлівської сільської ради: 45300, Волинська область, Володимирський район, с. Павлівка, вул., Незалежності , 27б;

2) електронну адресу Павлівської сільської ради: pavliv-rada@ukr.net

7. Місцезнаходження та адреса організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: 45342, Волинська область, Володимирський район, с.Павлівка, вул.Незалежності, 27-б, телефон 0967342465.

8. Прізвище та ім`я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Павлівської сільської ради Гусар Олена Миколаївна.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 31 серпня 2023 року, на офіційному веб-сайті Павлівської сільської ради.