Вітаємо з перемогою у конкурсі!

Дата: 31.05.2023 16:15

З березня по травень 2023 року проводився обласний конкурс «Діти за безпечне майбутнє», метою якого є вивчення правил пожежної, екологічної безпеки та основ безпеки життєдіяльності, ознайомлення дітей з діяльністю громадських та державних структур у сфері попередження, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, різностороннього розвитку вихованців, розкриття у них художніх, образотворчих та інших творчих здібностей.

Серед конкурсних робіт було представлено вироби учнів з Луцького, Камінь-Каширського, Ковельського та Володимирського районів. Загалом на конкурс було представлено 300 робіт у таких номінаціях:

• електронна презентація з елементами анімації, відеоролик або мультфільм;
  • макет сучасної або історичної пожежно-рятувальної техніки в масштабі;
  • м’яка іграшка;
  • виріб з бісеру;
  • виріб з дерева;
  • виріб з тканини;
  • виріб з соломи;
  • виріб з металу;
  • виріб з паперу;
  • малюнок або плакат;
  • вірш, пісня;
  • роботи, що не увійшли до жодної номінації.

30 травня 2023 року у місті Луцьк відбулось урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Діти за безпечне майбутнє». Захід провели в приміщенні РЦ «Адреналін-сіті».

Артур Заворотинський, вихованець гімназії с. Старий Порицьк – філії Павлівського ліцею Володимирського району здобув перемогу у номінації «Виріб з металу» та був відзначений цінним подарунком від організаторів заходу.

Дякуємо учасникам конкурсу за небайдужість, відповідальне ставлення до пожежної та екологічної безпеки та творчий підхід до висвітлення проблеми. Дякуємо педагогам та наставникам за підготовку та підтримку переможців конкурсу.

Дякуємо організаторам конкурсу за таку чудову нагоду проявити креативність й втілити ідеї конкурсантів у життя!