Провели рейд безпеки у селах громади!

Дата: 01.06.2023 21:52

1-го червня, працівники спецслужб Володимирського районного управління провели рейд в селах Клопочин, Павлівка, Старий Порицьк.

У ході рейду старший дільничний офіцер поліції відділу поліцейської діяльності №1 (смт. Іваничі) Володимирського РВП ГУНП у Волинській області капітан поліції Іванна Атлас нагадала велосипедистам та жителям громади, які користуються кінним транспортом, про правила безпеки на дорозі.

Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Володимирського районного управління ГУ ДСНС України у Волинський області Роман Турок провів бесіду з жителями Павлівщини, що відпочивали біля водойм. Він наголосив про важливість безпечного відпочинку та розповів, як діяти аби уникнути надзвичайних ситуацій.

Також мешканцям громади розповіли про небезпеку розпалювання вогнищ та спалювання сухого зілля. Після спілкування офіцер та інспектор подарували буклети з правилами поведінки на воді та поблизу водойм, правилами пожежної безпеки, правилами поведінки з вибухонебезпечними знахідками та пам’ятку про шкоду спалювання листя.

Не нехтуйте правилами безпеки та бережіть себе!