НОВІ ПОСЛУГИ НА ПОРТАЛІ ДІЯ

Дата: 02.06.2023 10:24

На Порталі Дія модернізовано низку послуг у сфері будівництва✅

🖥Зокрема, відтепер через портал Дія можна подати повідомлення про зміну даних чи виправлення технічної помилки у вже зареєстрованому повідомленні про початок будівельних робіт на підставі будівельного паспорта.

🔗https://diia.gov.ua/services/povidomlennya-pro-pochatok-budivelnih-robit

Окрім повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будпаспорта на порталі Дія модернізували ще дві послуги – видача будівельного паспорта та внесення змін у виданий будівельний паспорт та декларація про готовність об’єкта до експлуатації на підставі будпаспорта.

Під час подання заяв більше даних будуть отримуватись автоматично з Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Це спростить процес заповнення документів, а також дозволить запобігти технічним помилкам під час внесення відомостей замовниками.

Модернізація послуг проведена у співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та Міністерства цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

diia.gov.ua (https://diia.gov.ua/services/povidomlennya-pro-pochatok-budivelnih-robit)
Повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будпаспорта