Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівель

Дата: 24.03.2023 14:19

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710
«Про ефективне використання коштів» надається обґрунтування технічних та якісних
характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної

вартості предмета закупівлі.

Найменування замовника: Центр надання соціальних послуг Павлівської сільської ради

Код ЄДРПОУ : 42735080

Найменування предмета закупівлі та код ДК: ДК 021:2015: 09120000-6 – ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ПРИРОДНИЙ ГАЗ)

Вид процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями

Ідентифікатор  процедури закупівлі: UA-2023-03-24-004113-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Обсяги визначено відповідно до потреби. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі. Якість природного газу має відповідати вимогам ДСТУ 5542-87 «Гази горючі природні для промислового і комунально-побутового призначення. Технічні умови»...

Строк поставки товару: до 31.12. 2023 року

Очікувана  вартість закупівлі визначена як добуток кількості і вартості природного газу  на ринку та складає 149500,00 грн. з урахуванням ПДВ.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:  Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до потреби на 2023 р. (в період 01.04.2023-31.12.2023 р.) та на підставі затверджених тарифів на постачання природного газу для бюджетних установ Постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2022 №812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам»)

Очікувана  кількість закупівлі складає 6500  метри кубічні

Обґрунтування кількості закупівлі: кількість обумовлена аналізом споживання (річного та місячного) обсягу природного газу за календарний рік (бюджетний період) 2022 року.