Було скликано чергову сесію сільської ради

Дата: 09.06.2023 17:09

Сьогодні, 9 червня, в приміщені Павлівської сільської ради сільський голова Андрій Сапожник провів засідання 27 сесії 8 скликання, на якому були присутні ради, старости старостинських округів, працівники виконавчого комітету.

Традиційно засідання сесії розпочалось з виконання гімну України.

Прийнято 54 питання порядку денного, в тому числі «Про надання матеріальної допомоги», «Про передачу майна з комунальної власності Павлівської сільської ради», «Про затвердження списку присяжних».

Неоніла Вижва – головний спеціаліст гуманітарного відділу озвучила питання «Про реорганізацію закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» с.Завидів Павлівської сільської ради Волинської області шляхом приєднання.

Начальник відділу фінансів Оксана Стасюк доповіла питання «Про внесення змін до рішення Павлівської сільської ради від 23.12.2022 року №23/53 «Про бюджет Павлівської сільської територіальної громади на 2023 рік».

В ході роботи було заслухано низку питань начальника відділу земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності Ростислава Бадивського. Учасники засідання розглянули питання «Про припинення фактичного користування земельними ділянками», «Про надання громадянам дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва», «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ведення особистого селянського господарства» та деякі інші земельні питання.

По завершенню засідання завідувачка клубом с. Колона, мати військового, Алла Юндак висловила слова вдячності сільському голові Андрію Сапожнику та вручила подяку за патріотизм, свідому громадську позицію, активне сприяння та надану вагому допомогу військовим в умовах стримування та відсічі збройної агресії російської федерації 2022-2023рр.