Допомога вже в дорозі для мешканців Херсонщини!

Дата: 15.06.2023 18:54

6 червня на світанку жителі Херсонщини дізнались страшну новину – дамба Каховської ГЕС частково підірвана російськими окупантами. Ця інформація сколихнула не лише жителів, які перебувають у вихорі подій, а й усю Україну. Дуже багато населених пунктів затопило.

ДСНС та поліція активно взялись за порятунок людей, господарі ж відчайдушно рятували домашніх улюбленців та худобу. Та попри критичну ситуацію, не кожен захотів залишати рідні домівки – і ще велика кількість жителів Херсонської області залишились вдома. Зараз для них постала гостра потреба в питній воді та доступності продуктів харчування.

Жителі Павлівської ТГ не могли залишатись осторонь в той час, коли українці та українки зараз виживають в складних умовах. Спільними зусиллями небайдужих жителів Павлівщини вдалось зібрати велику кількість продуктів та води, одягу та засобів гігієни для постраждалих від катастрофи жителів Херсонської області.

Складні часи завжди відкривають істинні обличчя кожного, і те, як Ви об’єднуєтесь задля благородної справи, показує справжню силу духу та незламність. Завдяки таким людям ще не згасає віра в добро.

Тож висловлюємо щиру вдячність кожному, хто простягнув руку допомоги, зробив свій внесок в добру справу.

Дякуємо Тетяні Грицюк за відповідальність та активну волонтерську діяльність!