Звітують керівники закладів освіти

Дата: 17.06.2023 13:03

Фото без описуЩорічно очільники освітніх закладів звітують про свою роботу перед громадськістю.

8 червня 2023 року провів аналіз роботи директор ліцею села Луковичі Павлівської сільської ради Руслан Недбайло. 15 червня 2023 року у ліцеї с.Риковичі Павлівської сільської ради відбувся звіт директора ліцею Зої Поцілуй.

У своїх виступах керівники закладів зробили ретельний аналіз роботи ліцеїв за 2022-2023 н.р. за результатами комплексного самооцінювання  відповідно до чотирьох напрямків внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності.

Під час звітів усі присутні змогли пригадати шкільні події, успішні проєкти, різноманітні традиційні заходи. Не забули озвучити і про волонтерську діяльність ліцеїв, про співпрацю з іншими навчальними закладами. Згадали й мандрівки, екскурсії на природі, роботу з юними талантами та досягнення юнаків.

Обговорено і прийнято відповідні рішення по оцінці діяльності директорів.

Перечисливши усі досягнення, та зваживши подальші перспективи вдосконалення закладів освіти, директори склали план роботи на наступний навчальний рік. Ми щиро бажаємо кожному учневі, колективам педагогів та батькам, аби наступний навчальний рік пройшов без повітряних тривог!