Телефон довіри ДСНС України

Дата: 22.06.2023 10:05

ПРАЦЮЮТЬ ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ ГОЛОВНОГО

УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ!

З метою своєчасного отримання та

оперативного реагування на факти корупції та інших ганебних вчинків у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області функціонують спеціальні телефонні лінії та електронна скринька для повідомлень.

загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертайтесь за телефонами: (0332)777-611, (067) 811-05-06, szvk@vl.dsns.gov.ua.

Також ви можете звернутись листом або особисто за адресою: 43020, м. Луцьк,            вул. Електроапаратна ,6.

Приймання повідомлень на «телефон довіри» та «електронну пошту довіри»  здійснює сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Волинській області.