Стартувала серія благодійних турнірів "Разом до перемоги"

Дата: 25.06.2023 19:14

25 червня 2023 року на території Павлівського ліцею відбувся перший із декількох запланованих благодійних турнірів «Разом до перемоги». Гру з мініфутболу провели на полі зі штучним покриттям. Участь у грі взяло 7 любительських команд Володимирського р-ну.: дві команди Зимнівської ТГ (команди сіл Льотниче та Березовичі), чотири команди Павлівської ТГ (команди сіл Колона, Переславичі, команда молоді с.Павлівка, команда дорослих с. Павлівка) та команда з м.Нововолинськ.

Перед грою слово взяв один з організаторів заходу – голова ГО «Нова Ідея» Ярослав Кондисюк. Після вшанування пам’яті загиблих воїнів хвилиною мовчання, привітав присутніх і заступник сільського голови Сергій Фіть. Чоловіки подякували усім за небайдужість, за приділений час, побажали глядачам захопливого дійства, а гравцям – чесної успішної гри

На полі вирували справжні пристрасті – хлопці вражали майстерними маневрами, злагодженою командною роботою. Кожна з команд боролась гідно і дивувала непередбачуваними результатами.

Всього команди були розділені на дві групи, по дві команди з кожної групи виборювали 1-3 місця.

За результатами гри I місце здобула команда ЛФК «Воля» з міста Нововолинськ!

II місце посіла команда села Павлівка (дорослі).

В боротьбі за III місце команда села Льотниче виборола перемогу в команди с. Березовичі.

Переможці та учасники змагань були нагороджені грамотами та кубками, статуетками.

Дякуємо кожному спортсмену за максимальну віддачу на полі. Дякуємо тренерам команд за якісну підготовку команд та потужну підтримку під час гри.

Вдячні суддівській колегії за неупереджене суддівство.

Дякуємо вболівальникам за щирі емоції та підтримку команд.

Щирі слова вдячності організаторам благодійного турніру – Павлівській сільській раді в особі Андрія Сапожника та голові ГО «Нова Ідея» Ярославу Кондисюку за популяризацію спорту та здорового способу життя.

Окремі слова подяки звучать нашим ЗСУ за можливість організовувати подібні заходи та змогу допомогти наблизити нашу спільну перемогу!