Вітання з Днем медичного працівника !

Дата: 27.07.2023 08:15

Шановні медичні працівники

Павлівської територіальної громади !

Щиро вітаємо з професійним  святом

Днем медичного працівника.

Ваша професія пройшла крізь час і буде затребувана завжди. Вона вимагає повної віддачі, уваги і доброти, адже робота медиків – цілодобово рятувати здоров’я і життя, бути корисними людям і у потрібний час прийти на допомогу тим, хто цього потребує.

Дякуємо Вам за звитяжну працю, за врятовані життя, за підтримку і всі ті десятки важливих справ,

які ви робите щодня!

Також хочемо подякувати медикам, які стоять на варті життя на передовій, рятуючи наших воїнів, та тим медикам , які бережуть життя українців у «гарячих точка» нашої держави, тримаючи курс на одне – порятунок людей, часто ціною свого життя і здоров’я, проявляючи витримку, героїзм та відданість своїй професії.

Хай ваша професія завжди викликає довіру та повагу, а вас оточує вдячність пацієнтів, яким ви подарували радість повноцінного життя.

Бажаємо здоров’я, щастя, професійних звершень, успіхів та натхнення у вашій благородній справі!

Зі святом! Хай береже Вас Господь!

Миру усім Вам і Перемоги!!!

З повагою

Сільський голова                                                 Андрій Сапожник