Проведено турнір з мініфутболу серед молоді!

Дата: 07.08.2023 18:58

Напередодні Дня молоді, який відтепер в Україні буде відзначатись 12 серпня, на спортивному майданчику зі штучним покриттям в с.Павлівка було проведено Турнір Павлівської сільської ради з мініфутболу.

У змаганнях взяли участь 6 любительських футбольних команд із сіл Павлівка, Переславичі, Старий Порицьк, Завидів, Милятин, збірна команда сіл Трубки та Самоволя. Команди методом жеребкування були розділені на 2 групи. У 1 групі за вихід у фінал змагались команди із сіл Павлівка, Старий Порицьк, збірна команда сіл Трубки та Самоволя, у 2 групі – команди із сіл Переславичі, Завидів, Милятин.

На полі панували бурхливі емоції, футболісти демонстрували свої спортивні вміння, запальний азарт та міцний характер. В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда с.Павлівка, друге місце посіла команда с.Переславичі, на третьому ж місці – команда с.Старий Порицьк.

Дякуємо командам за яскраву та видовищну гру, позитивні емоції, суддям – за неупереджене суддівство.

Щиро дякуємо нашим Захисникам та Захисницям за їхню відвагу та мужність, за кожен день, який наближає нас всіх до перемоги та можливість проводити такі заходи.