Нарада у районній військовій адміністрації

Дата: 15.08.2023 20:18

14 серпня голова Павлівської ТГ Андрій Сапожник, заступник сільського голови Сергій Фіть та головний спеціаліст з військово-облікової роботи Сергій Лаць взяли участь в нараді, яку проводив начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач. Провадилась нарада за участі голів територіальних громад Володимирського району, командирів ДФТГ, відповідальних працівників по національному спротиву, окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та представників військових частин.

Під час зустрічі розглянули питання реалізації Закону України «Про основи національного спротиву» та підготовку членів ДФТГ до занять із національного спротиву з населенням територіальних громад. Наголошувалось на реалізації наказів командувача сил ТРО й начальника Волинської обласної військової адміністрації.

Командир ДФТГ «Луцьк» Роман Бондарук поділився із присутніми власним досвідом організації та проведення такого навчання з цивільним населенням.