В закладах освіти Павлівської ТГ встановили систему тривожної сигналізації

Дата: 16.08.2023 14:29

За результатами наради  Кабінету  Міністрів України від 24.05.2023 року «Про завершення 2022/2023 навчального року та підготовку закладів освіти до 2023/2024 навчального року», з метою зменшення загроз життю та здоров’ю учасників освітнього процесу, усі заклади освіти підключено «тривожної кнопки».

Сьогодні, 16-го серпня, в приміщенні Павлівської сільської ради працівники Управління поліції охорони у Волинській області встановили спеціальне обладнання, а на мобільні телефони відповідальних осіб  застосунок «тривожна  кнопка». Фахівці також провели детальний інструктаж з користування мобільним застосунком, дали відповіді на поставлені запитання, ознайомивши з особливостями роботи.

Тривожна кнопка в школі потрібна для того, щоб працівники освітніх установ змогли оперативно відреагувати на небезпечні ситуації, власник застосунку може натиснути кнопку, після чого сигнал тривоги автоматично передається до оперативних мобільних груп реагування. Поява в закладах освіти подібної сигналізації дозволить швидко реагувати на будь-які зміни умов.

Також «тривожну кнопку» встановлено в адміністративному приміщенні Павлівської сільської ради.