Провели огляд умов проживання дітей

Дата: 17.08.2023 09:00

Фахівець із соціальної роботи Ірина Матушевська, спеціаліст Павлівської ТГ з питань соціального захисту населення Вікторія Нагорна та старший дільничний офіцер поліції Іванна Атлас провели рейд по одному із сіл громади.

Виїзди було здійснено за анонімним зверненням щодо неналежного виконання батьківських обов’язків, та особливу увагу приділили обстеженню умов проживання, виховання й розвитку дітей, які проживають в сім’ях, що перебувають в складних життєвих обставинах.

Після огляду умов провели бесіду з батьками та попередили про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків по відношенню до малолітніх дітей. Старший дільничний офіцер поліції Іванна Атлас наголосила, що при відсутності позитивного результату по відношенню до батьків буде прийнято відповідні заходи, у найгіршому випадку – на батьків буде подано до суду заяви про позбавлення батьківських прав.