Участь в тренінгу щодо протидії торгівлі людьми

Дата: 17.08.2023 15:40

В межах реалізації проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, у Волинській області» на днях головою правління ГО «Волинські перспективи» Ніною Пахом’юк та юрисконсультом громадської організації, радником міністра соціальної політики України Віктором Вальчуком був проведений одноденний спеціалізований тренінг «Налагодження міжвідомчої взаємодії для попередження та протидії торгівлі людьми в територіальних громадах Волинської області».

На заході були присутні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, закладів освіти, охорони здоров'я, соціальних служб, служби у справах дітей фахівців із соціальної роботи Володимирського району, в тому числі фахівець із соціальної роботи Ірина Матушевська.

Під час навчання учасники тренінгу дізнались, хто ризикує потрапити в ситуацію торгівлі людьми в Україні, які міжнародні та національні нормативно-правові акти захищають постраждалих від сучасного рабства, взнали правила безпечної міграції та яким чином на рівні громади можна попередити та протидіяти торгівлі людьми.

На підтвердження отриманих знань учасники та учасниці спеціалізованого навчання отримали іменні сертифікати.