Працівники культури Павлівщини та Зимнівщини заспівали для військовослужбовців

Дата: 11.09.2023 11:59

Фото без опису10 вересня 2023 року працівники культури та окремі виконавці  Павлівщини мали чудову нагоду вкотре дарувати своє пісенне мистецтво для військовослужбовців Держспецтрансслужби Міністерства оборони України. В концертній програмі взяли участь: Тарас Фіть - учасник аматорського мистецтва Павлівщини, Катерина Мозола - директорка БК с.Старий Порицьк, сімейний дует у складі Ростислава та Світлани Матвійчуків клуб с.Грушів, народний вокальний ансамбль «Вінок з барвінку» клубу с. Радовичі (керівник - Зоя Гурська), вокальний ансамбль «Мелодія душі» клубу с.Колона (керівник - Алла Юндак),  працівники закладів культури сіл Трубки, Милятин та Самоволя, а також Максим Прокопчук - учень Павлівського ліцею. Хорошим продовженням зустрічі з захисниками став виступ солістів вокального колективу «Мелодія серця» Зимнівського центру культури та дозвілля Зимнівської територіальної громади. Керівник центру та колективу- Людмила Оцалюк.

Моральна підтримка військових  – один із важливих критеріїв під час боротьби з окупантами. Вправні майстри пісні і влучного слова демонстрували захисникам підтримку від всього українського народу, зігрівали їхні душі добрими словами та чуйними піснями.