Вітання голови громади Андрія Сапожника з Днем працівників освіти!

Дата: 01.10.2023 08:00

Шановні працівники закладів освіти

Павлівської громади!

Засвідчуємо свою повагу і вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває  двері у країну знань, наук та  мудрості.

Сьогодні в першу чергу від вас залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді, з новим рівнем знань. Ви - творці майбутнього нашої держави, її інтелекту. Саме ваша наполеглива праця, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають молодому поколінню обрати свій життєвий шлях і стати справжніми фахівцями своєї справи.

У день свята щиро дякуємо вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість  та життєву мудрість. Бажаємо вам побільше креативних ідей, наснаги для їх втілення, оптимізму, пошани від ваших вихованців та їхніх батьків. Мирного неба, міцного здоров’я, добра і злагоди і хай вам вдаються найсміливіші задуми.

Сільський голова                                 Андрій САПОЖНИК