В громаді навчають національного спротиву

Дата: 18.10.2023 21:54

Фото без описуВідповідно до Закону України «Про основи національного спротиву» у громадах здійснюють комплекси заходів, які організовують державні органи та органи місцевого самоврядування з метою формування патріотичної свідомості та набуття громадянами знань та практичних вмінь, необхідних для захисту України.

Павлівська громада активно долучилась до дій, спрямованих на забезпечення безпеки та територіальної цілісності держави. Військово-патріотична підготовка проводилась інструкторами серед цивільного населення. Навчальні заходи проводились на території закладів освіти та були доступні усім охочим, хто досягнув повноліття.

Заняття з підготовки до національного спротиву провели в Топилищенському, Риковичівському, Радовичівському округах, в селах Самоволя та Павлівка. В подальшому подібні тренінги планується провести в інших селах громади.