Проведено турнір з мініфутболу серед учнів 7-9 класів

Дата: 19.10.2023 10:42

Завдяки громадській організації «Нова ідея» на чолі з Ярославом Кондисюком спільно з Павлівською сільською радою 18 жовтня на полі зі штучним покриттям в с.Павлівка проведено турнір з мініфутболу серед учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти Павлівської сільської ради «РАЗОМ СИЛЬНІШІ».

У змаганнях взяли участь 8 команд із 4 ліцеїв та гімназій громади, зокрема команди із Павлівського ліцею, ліцею с.Риковичі, ліцею с.Луковичі, ліцею імені Сергія Дармофала с.Колона, гімназії с.Милятин імені Михайла Грицюка – філії Павлівського ліцею, гімназії с.Старий Порицьк – філії Павлівського ліцею, гімназії с.Жашковичі, гімназії с.Топилище.

Команди методом жеребкування були розділені на 2 групи. У 1 групі за вихід у фінал змагались шкільні команди із сіл Колона, Луковичі, Милятин, Жашковичі, у 2 групі – команди із сіл Павлівка, Риковичі, Старий Порицьк, Топилище.

Учні, попри свій юний вік та невеликий досвід, продемонстрували високий рівень гри та злагоджену командну роботу.

У напруженій боротьбі за серією післяматчевих пенальті перемогу здобула команда Павлівського ліцею, друге місце посіла команда ліцею імені Сергія Дармофала с.Колона, третє – ліцею с.Риковичі.

Дякуємо командам за яскраву та видовищну гру, позитивні емоції, суддям – за неупереджене суддівство, вчителям фізичної культури – за популяризацію футболу серед школярів та підготовку команд до змагань.

Щиро дякуємо нашим незламним воїнам за те, що маємо можливість жити, працювати, навчатися та можливість дітям займатися улюбленим видом спорту. Разом до ПЕРЕМОГИ!