Відбулось засідання виконавчого комітету Павлівської сільської ради

Дата: 25.10.2023 14:54

Сьогодні, 25 жовтня відбулось засідання виконавчого комітету Павлівської сільської ради, на порядку денному якого було винесено 7 важливих питань.

Під час засідання вислухали звіт про виконання бюджету Павлівської територіальної громади за 9 місяців 2023 року, розглянули та ухвалили рішення про повідомну реєстрацію колективного договору КП «ЖКГ Павлівської сільської ради» та про створення робочої групи з визначення потреб населення Павлівської сільської ради у соціальних послугах.

Схвалили рішення про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету Павлівської сільської ради від 30 травня 2023 р. № 4 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг та на віддалених робочих місцях адміністраторів Павлівської сільської ради»

Члени виконкому погодили створення робочої групи з визначення потреб населення Павлівської сільської ради у соціальних послугах. Ухвалили рішення про затвердження написів на меморіальних дошках та підняли питання про намір передачі майна в оренду та про затвердження висновку Комісії з питань захисту прав дитини Павлівської сільської ради про доцільність позбавлення батьківських прав.