Зустріч з представниками регіонального офісу U-LEAD

Дата: 26.10.2023 19:06

26 жовтня голова Павлівської ТГ Андрій Сапожник взяв участь у заході, організованому регіональним офісом Програми U-LEAD у Волинській області. Зустріч була скликана з метою розгляду перспектив розвитку сільських населених пунктів та об’єднала очільників 12-ти громад.

Голів громад проінформували про напрямки підтримки органів місцевого самоврядування у межах програми U-LEAD, яку було продовжено до жовтня 2024 року. Спікери наголосили, що «U-LEAD з Європою» надає політичні та юридичні консультації, здійснює підтримку регіональної політики в межах підготовки України до вступу в ЄС та розповіли про впроваджені проєкти Володимирських громад у співпраці з U-LEAD.

Також представники громад району мали змогу подискутувати та поділитись власним досвідом щодо розвитку сільських територій. Бесіда була корисною та дала можливість очільникам громад створити концепцію розвитку сіл.