В громаді проведено мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Дата: 12.11.2023 17:01

З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти українців та виявлення творчо обдарованої молоді, щорічно проводиться  мовно-літературний конкурс ім.Тараса Шевченка.

10 листопада на базі Павлівського ліцею відбувся XIV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасникам конкурсу, в залежності від класу, потрібно було скласти казку, розповідь, написати роздум, статтю в газету або на веб-сайт. Творче завдання передбачало теми, пов’язані з культурою, духовними цінностями українського народу, віри в щасливе майбутнє України, про яку мріяв і писав у своїх творах Великий Кобзар, актуальність Шевченкових творів у наш час.

Дякуємо учням за ініціативність та бажаємо натхнення в творчих починаннях Дякуємо вчителям, що спонукають та підтримують своїх вихованців.