В Милятинському старостинському окрузі провели навчання з тактичної медицини
14 листопада для жителів сіл Грушів та Милятин провели уроки домедичної допомоги. Навчання проводяться в рамках загальнодержавної Програми базової підготовки громадян України до національного спротиву.
Інструктори показали, як швидко надавати домедичну допомогу як постраждалим, так і собі.
Під час уроків жителі навчались обирати якісний турнікет та практикували його накладати. Навчались вирізняти небезпечні фактори, що загрожують постраждалому, розпізнавати види ран, їх характерні ознаки, вивчали різновиди кровотеч.
На завершення інструктори нагадали, що повинно бути в аптечках кожного українця.
Взяти участь в навчанні може кожен, хто хоче навчитись швидко та правильно діяти у випадку життєвої небезпеки. Тому запрошуємо на навчання усіх, хто готовий дати відсіч ворогу!