Вітання голови громади Андрія Сапожника з Днем працівників сільського господарства!

Дата: 19.11.2023 08:00

Шановні аграрії!

Від себе особисто та від усього депутатського корпусу вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

У цей день ми маємо нагоду подякувати тим, для кого праця на землі є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу.

Сьогодні, в непростий та вирішальний час, коли наша держава виборює своє майбутнє, Ви продовжуєте працювати, піклуватися про продовольчу безпеку країни.

Низький уклін Вам за Вашу самовіддану працю, вірність обраній справі і вміння щиро любити рідну землю.

Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а у серці кожного-щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні. Бажаємо Вам мирного неба над головою і щедрого врожаю на полях нашої неньки України.

Хай не знають втоми Ваші роботящі руки, а праця Ваша й надалі збагачує нашу громаду !

Разом до Перемоги!

З найкращими побажаннями,