В селах громади продовжують навчати національному спротиву

Дата: 18.11.2023 17:42

17-го листопада для жителів Павлівської громади провели навчання з домедичної допомоги, що є частиною програми базової підготовки громадян України до національного спротиву. Навчальні заходи проводились на територіях закладів освіти села Трубки та Переславичі.

Спершу учасників ознайомили із видами ран, кровотеч, переломів та вивихів. Після чого інструктор ознайомив слухачів із аналогами джгута та розповів, як надати домедичну допомогу у польових умовах. Особливу увагу інструктор приділив порядку дій в наданні допомоги постраждалим. Також інструктор військової частини Т0910 продемонстрував процес накладання турнікету та ізраїльського бандажу.

Якщо ви бажаєте отримати навички, необхідні для ефективного захисту себе, своїх родин і громади в непередбачуваних обставинах, приєднуйтесь до навчання!