Звернення голови громади з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 07:19

Десять років тому в столиці України на Майдані Незалежності зібрались тисячі українців, які впродовж місяців гідно боролись за ідею – ідею життя у вільній, незалежній демократичній державі. «Україна – це Європа», - лунало із вуст хоробрих українців та українок й відлунням відгукувалось у серцях світової спільноти.

Революція Гідності відкрила вікно можливостей для якнайважливіших змін в Україні. Євромайдан став важливою сторінкою в історії творення України як європейської держави.

21 листопада вся Україна відзначає 10-ту річницю з Дня Революції Гідності. Цей день в календарі став доленосним часом змін для нашої держави. Цей день огорнутий відчуттям гордості та гіркого смутку водночас, адже за свободу та гідність кожного з нас заплачено життями Героїв Небесної Сотні, добровольців та волонтерів.

Вшануймо пам'ять про тих, хто став на захист європейських цінностей, прав і свобод, хто повставши проти тодішньої влади, боровся за свободу та демократичне майбутнє України.

Бажаю кожному з Вас в цей непростий для кожного українця час не забувати про свою національну ідентичність та бути гідними нащадками козацького роду. Бажаю Вам спокою, миру та щасливого майбутнього у незалежній Україні.

Сільський голова

Андрій САПОЖНИК