Звернення голови громади з нагоди 90-ї річниці Дня пам’яті жертв голодоморів
Шановні жителі територіальної громади!
Остання субота листопада об’єднує не лише всіх українців світу, але й все людство у жалобі…
Нашим спільним обов’язком є передати правдиві спогади про трагедію наступним поколінням. Все, що відбулося на українській землі: і героїчне, і трагічне – це наша історія, а спільна пам’ять та спільна історія мають об’єднувати нас і робити сильнішими. Адже, голодомор назавжди змінив хід історії українського народу. Він став одним із найважчих випробувань, що випали на нашу долю.
Схилімо голови в глибокій жалобі за тими людьми, які загинули у 1932-1933 роках голодною смертю. Сьогодні, о 16:00 у спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі!
Долучімося до загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадаймо про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів.
Світла пам'ять безвинно загиблим!
Сільський голова
Андрій САПОЖНИК