Участь у нараді з керівниками територіальних громад
Дата: 24.11.2023 15:54
Кількість переглядів: 147
23 листопада сільський голова Андрій Сапожник відвідав нараду керівників територіальних громад району, яку скликав начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач. Під час зустрічі очільники громад обговорили питання співпраці з військовими підрозділами регіону та наголосили на сприянні їх діяльності.
Юрій Лобач акцентував увагу на важливості постійного контакту з військовослужбовцями та наданні їм всебічної підтримки, – «Необхідно пам’ятати, що на нас лежить велика відповідальність за належне сприяння у зміцнені обороноздатності країни. Окремо хочу наголосити на тому, що толерантне ставлення до військових і, зокрема, недопущення хамства у спілкуванні – обов’язкове для всіх на щодень»