Свято Миколая для родин та дітей загиблих захисників України

Дата: 05.12.2023 20:46

Цьогоріч за новим церковним календарем свято Миколая відзначаємо раніше – 6 грудня. Тож напередодні, 5 грудня, в приміщенні Павлівського ліцею влаштували святкову зустріч для родин та дітей загиблих, безвісти зниклих та померлих захисників України з  Павлівської та Іваничівської громад. Ініціативу організували  ГО «Герої не вмирають»  за підтримки Павлівської сільської ради.

На початку дійства до присутніх звернулися настоятелі місцевих храмів села Павлівка отці Петро Пшеничка та Микола Мацюк.

«Попри війну та важкий стан в країні ми маємо дарувати дітям хвилини радості. Вони мають пам’ятати своє дитинство як щасливий час, попри всі негаразди, що спіткали їх в такому юному віці», – зазначила у своєму виступі Софія Дармофал, голова громадської організації.

На заході також були присутні секретар Павлівської сільської ради Ольга Фіть та заступник Іваничівського селищного голови з гуманітарних питань Оксана Рубан.

Цікаве розважально-театралізоване дійство з казковими героями  підготували аніматори, які в межах двох годин забавляли дітей та дорослих різноманітними конкурсами, розвагами та цікавими танцювальними флешмобами.

Ведуча заходу Оксана Патер – директорка Публічної Бібліотеки села Павлівка.

Дітки, попри всі обставини, завжди чекають свята і подарунків. Тому настільки цінно, що сьогодні вони мали  можливість зібралася, щоб взяти участь в інтерактиві з аніматорами та отримати позитивні емоції. А наш обов’язок як дорослих – влаштовувати для них свято.