Вітання голови громади з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2023 08:00

Шановні військовослужбовці! Захисники України!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні служити в лавах Збройних сил − це справжній подвиг, бо немає більш благородної місії, ніж захищати свій народ і свою Батьківщину. Доземний уклін та людська шана українським військовим, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями.

Сьогодні цей день ми відзначаємо по-особливому, адже тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки, героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках. На превеликий жаль, не обійшлось в нашій громаді і без втрат… Тож висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляю голову. Пам'ять про їхній подвиг вічно житиме у наших серцях.

Тож щиро вітаю всіх військовослужбовців! Бажаю Вам і надалі зразкового виконання обов’язків по зміцненню обороноздатності України, високих злетів і м’яких посадок, міцного здоров’я, щедрої долі, затишку в родинах, довгоочікуваних миру та спокою, сили й наснаги в усіх ваших справах, непохитного оптимізму та незламної віри в щасливе майбутнє!

З повагою і найкращими побажаннями

Сільський голова

Андрій САПОЖНИК