Вітання сільського голови з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 08:00

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники органів місцевого самоврядування!

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність – спільними зусиллями побудувати європейську державу. Війна внесла свої корективи та об’єднала працівників місцевого самоврядування навколо спільної мети – стати надійним тилом для наших воїнів, опорою для внутрішньо переміщених осіб та надійним захистом для всього населення Павлівщини.

Тож хочу висловити щирі сова вдячності усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність. Хай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої місцевості.

Бажаю всім, хто працює на благо громади, відстоює її запити та інтереси, міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень, успіхів, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідної Павлівщини.

З повагою,

Сільський голова