Прийнято бюджет Павлівської громади на 2024 рік

Дата: 15.12.2023 18:39

Фото без опису15 грудня  2023 року, під головуванням Павлівського сільського голови Андрія Сапожника, відбулося пленарне засідання 34 сесії Павлівської сільської ради восьмого скликання.

Головним питанням, яке розглянули присутні у залі, був проєкт рішення «Про бюджет Павлівської сільської територіальної громади на 2024 рік». Він обговорювався на засіданнях робочої групи з питань складання проєкту бюджету, на погоджувальних нарадах з розпорядниками коштів, на постійній депутатській комісії, а також був схвалений рішенням виконавчого комітету.

Начальник відділу фінансів сільської ради Оксана Стасюк повідомила, що до проєкту рішення, який був запропонований депутатам, є доповнення, а саме: Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції в сумі 1 261 400,00 гривень та Субвенція Оваднівської сільської територіальної громади в сумі 142 560,00 гривень на відшкодування вартості проживання підопічної відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Центру надання соціальних послуг.

Основними із завдань бюджетної політики на 2024 рік на місцевому рівні є спрямування фінансових ресурсів бюджету на реалізацію пріоритетних соціальних напрямків та завдань для забезпечення сталої та збалансованої життєдіяльності Павлівської громади в умовах воєнного стану та обмеженого фінансового ресурсу.

Доходи та видатки бюджету становлять 90 600 839,00 гривень.

Бюджет є збалансованим за доходами та видатками.

У результаті головний фінансовий документ громади на 2024 рік, запропонований фінансистами сільської ради, був підтриманий одноголосно.

Віримо в те, що наступний 2024 рік буде роком великої Перемоги та процвітання нашої громади та України.