Відкрили меморіальну дошку на честь героя – Віктора Шульгана

Дата: 24.12.2023 15:07

Чи то промені сонця, відбиваючись від сяючого білого снігу лоскотали очі, чи то щемливі спогади торкалися струн душі та зрушували з вій сльози… Не фальшиві емоції смутку і безумовної любові витали в цей момент, адже цього ж дня, рік тому жителям Павлівської громади довелось попрощатись зі своїм героєм.

24 грудня в річницю загибелі воїна-захисника Віктора Шульгана в селі Трубки відкрито меморіальну дошку, яку встановили на фасаді гімназії с.Трубки – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради. Вшанувати пам’ять захисника прийшли сільський голова Андрій Сапожник, заступник сільського голови Сергій Фіть, керуюча справами(секретар)виконавчого комітету Олена Гусар, староста Переславичівського старостинського округу Любов Кузьмич, родина Віктора, друзі, односельчани, учні та вчителі.

Скорботні заходи розпочалися на місцевому кладовищі, де спочиває вічно молодий хлопець Вітя. Після чого, присутні попрямували до місцевої школи, де освячення та відкриття дошки провів  митрофорний протоієрей, Благочинний Володимир-Волинської Єпархії, настоятель Свято-Покровського храму селища Іваничі отець Андрій Мельничук разом із священнослужителями громади.

Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано рідним загиблого захисника.

Слова співчуття родині героя висловив сільський голова Андрій Сапожник. До пам’ятного слова долучилась класний керівник Віктора Галина Лукашук. Під час церемонії перед присутніми виступила голова громадської організації «Герої не вмирають» Софія Дармофал.

Зворушливі, щемливі поетичні та прозові рядки декламували ведучі заходу – Богдан Козакевич та Каріна Шкарадюк, а працівники галузі культури Наталія Шкарадюк та Світлана Лаць виконали для присутніх музичну композицію.

По завершенню церемонії відкриття присутні поклали квіти до меморіальної дошки, яка назавжди залишиться пам’ятним символом героїзму нашого воїна.

Вічна та світла пам'ять!