Павлівська громада готується до спротиву

Дата: 25.12.2023 10:55

На днях на базі Павлівського ліцею представники 204 БрТА та представники 710 бригади ДССТ провели навчання з національного спротиву.

Учасникам навчання розповіли про особливості роботи чергового на пункті візуального спостереження, про способи візуального та слухового виявлення, розпізнавання літаків та інших літальних апаратів. Присутні ознайомились зі способами визначення напрямку та висоти польоту літальних апаратів, навчились складати та передавати інформацію про виявлені цілі. Інструктори розповіли про обладнання посту візуального спостереження та продемонстрували роботу деяких приладів.

Після вичерпної інформації про роботу чергових на ПВС провели навчання з тактичної медицини. Під час тренінгу присутні закріпили раніше отримані знання про види поранень та кровотеч, попрактикували надання домедичної допомоги та повчились накладати турнікети.