Участь школярів громади в обласних змаганнях «Козацький гарт»

Дата: 23.12.2023 13:37

22 грудня 2023 року в м.Луцьку на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні проходив обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів України «Козацький гарт».
   У змаганнях взяли участь 19 команд сільських, селищних, міських територіальних громад Волині, які були поділені на 4 групи. Павлівську громаду представляла команда Павлівського ліцею.
Юні спортсмени змагалися в 4 видах програми: «Естафета з перешкодами», «Валуни», «Футбоулинг», «Метання мішечка з піском» (Дартс).
  За підсумками виду програми «Метання мішечка з піском» (Дартс) команда виборола ІІ місце, з виду «Футбоулинг» – ІІІ місце. У загальнокомандному заліку – 5 місце.
  Дякуємо юним спортсменам за достойний виступ, наполегливість, спритність, вправність, злагоджену командну роботу; вчителям Секунді О.Є., Секунді О.Й. за підготовку команди до обласних змагань.
    Бажаємо не зупинятись на досягнутому, підкорювати нові спортивні вершини!!!
    Разом до Перемоги!