Участь юних спортсменів у турнірі з дзюдо

Дата: 24.12.2023 14:02

23 грудня 2023 року в м.Луцьку на базі ДЮСШ «Динамо-Прайд» проходив відкритий різдвяний турнір КЗ «ВОДЮСШ з видів боротьби» з дзюдо серед юнаків та дівчат, в якому взяла участь збірна команда юних спортсменів закладів освіти громади.
     У підсумку переможцями та призерами турніру стали:
І місце – Матіюк Дмитро, Роніна Анна (Павлівський ліцей), Стецюк Дарина (Гімназія с.Милятин імені Михайла Грицюка – філія Павлівського  ліцею);
ІІ місце – Сушицька Аріна (Гімназія с.Милятин імені Михайла Грицюка – філія Павлівського ліцею);
ІІІ місце – Піварчук Ростислав, Попік Станіслав (Павлівський ліцей), Кондратюк Олександр (Гімназія с.Милятин імені Михайла Грицюка – філія Павлівського ліцею).
  Дякуємо юним спортсменам за наполегливість, достойний виступ, керівнику гуртка «Дзюдо» Павлівського ліцею Богушу О.М. за підготовку команди до турніру.
    Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за те, що діти мають змогу навчатись і розвиватись!