Участь школярів громади у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2023-2024 н.р.

Дата: 26.12.2023 15:02

З 25 листопада по 16 грудня у м.Володимир проходив ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 н.р.
   Участь у ІІ (районному) етапі взяли 13 учасників (12 школярів) із 3 закладів загальної середньої освіти громади, зокрема Павлівського ліцею та його філії (гімназії с.Старий Порицьк) – 8 школярів, ліцею с.Риковичі – 3, ліцею імені Сергія Дармофала с.Колона – 1.
Школярі брали участь у 6 предметних олімпіадах, зокрема з української мови і літератури, історії, математики, біології, англійської мови, географії, в яких вибороли 6 призових місць, зокрема ІІ місць – 3, ІІІ місць – 3.
  За рішенням журі ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2023-2024 н.р. визнані переможцями:
з історії
ІІ місце - Біляк Софія, учениця 8 класу Павлівського ліцею (вчитель Олійчук Л.П.)
з української мови і літератури
ІІІ місце - Кушнірук Марта, учениця 7 класу Павлівського ліцею (вчитель Кузьмич Л.П.)
з біології
ІІ місце - Козачук Сергій, учень 11 класу ліцею с.Риковичі (вчитель Костюк С.В.);
ІІІ місце - Божик Марія, учениця 9 класу ліцею с.Риковичі (вчитель Костюк С.В.)
з математики
ІІ місце - Назарук Максим, учень 10 класу Павлівського ліцею (вчитель Никитюк Т.В.);
ІІІ місце - Кузьмич Ірина, учениця 8 класу Павлівського ліцею (вчитель Павлович А.А.)
 5 школярів включені до складу команд Володимирського району з історії, біології, математики для участі в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2023-2024 н.р.
  Щиро дякуємо юним інтелектуалам за Ваші зусилля, старанність, цілеспрямованість! Ви гідно представили нашу громаду на інтелектуальних змаганнях!!! Бажаємо подальших перемог, звершень та успіхів в майбутньому!!! Розвивайтесь, впевнено підкорюйте нові вершини!!!
   Дякуємо наставникам, які мотивують до визнання і саморозвитку; батькам – за підтримку!
  Щира подяка нашим воїнам за можливість жити і навчатися у незалежній країні!!! ПЕРЕМАГАЄМО РАЗОМ!!!