Участь учнівських команд громади у XIX Спортивних іграх школярів Волині в 2023 році

Дата: 30.12.2023 15:09

Згідно з планом спортивно-масових заходів управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації протягом 2023 року проводились XIX Спортивні ігри школярів Волині.
54 сільські, селищні, міські громади були поділені на ІV дивізіони, Павлівська сільська рада віднесена до ІV дивізіону.
   У 2023 році у XIX Спортивних іграх школярів Волині взяли участь 42 територіальні громади.
Змагання проводились з 15 видів спорту, з яких для ІІІ і ІV дивізіону передбачена участь у 6 видах. Команди громади брали участь у таких видах – волейбол (юнаки), волейбол (дівчата), настільний теніс, «Козацький гарт», «Cool Games», шашки (юнаки, дівчата).
  На обласних змаганнях виступали школярі 3 закладів загальної середньої освіти, зокрема Павлівського ліцею та його філії – гімназії с.Старий Порицьк, ліцею с.Луковичі, ліцею імені Сергія Дармофала с.Колона – переможці Спортивних ігор школярів закладів загальної середньої освіти Павлівської сільської ради в 2023 році.
За підсумками участі у XIX Спортивних іграх школярів Волині у ІV дивізіоні Павлівська сільська рада посіла 4 місце, поступившись лише Боратинській, Городищенській та Колодяжненській сільським радам. Це надзвичайно вагомий результат.
   Щира вдячність юним спортсменам громади за майстерність, наполегливість, віру у перемогу. Бажаємо завжди впевнено рухатися до поставленої мети і ніколи не зупинятися на досягнутому, хай завжди вистачає сил та запалу, витримки, впевненості в собі і в своїх можливостях.
ВИ – МОЛОДЦІ! ВИ – гідно представили нашу громаду на обласних змаганнях!
   Дякуємо вчителям фізичної культури Секунді О.Є., Секунді О.Й. (Павлівський ліцей), Секунді І.Й. (Гімназія с.Старий Порицьк – філія Павлівського ліцею), Недбайлу Р.Ф., Недбайлу В.В. (Ліцей с.Луковичі), Поліжак А.О. (Ліцей імені Сергія Дармофала с.Колона) за ентузіазм, підготовку школярів до обласних змагань, за те, що допомагаєте дітям показати свої можливості та реалізувати себе у спорті. Щира вдячність Вавринюк А.В., вчителю початкових класів Павлівського ліцею, за підготовку школярів 4 класу до участі в обласному етапі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Cool Games» в складі команди І дивізіону.
   Дякуємо усім, хто був долучений до участі команд у змаганнях – керівникам освітніх закладів, водіям шкільних автобусів, медичним працівникам. Вдячні батькам за розуміння і підтримку, всебічний розвиток своїх дітей.
   Щира подяка Захисникам та Захисницям за кожен новий день, шанс мати мрію, можливість дітям навчатись, розвиватись!!!
    Спорт об’єднує та дає наснагу. ПЕРЕМАГАЄМО РАЗОМ!!!