Вокальний ансамбль «Мелодія душі» привітав волинян на сцені обласного музичного театру

Дата: 07.01.2024 17:29

Сьогодні, 7 січня, в приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка в Луцьку відбулось обрядове різдвяне дійство «Три празники в гості».

На захід було запрошено усіх любителів народного мистецтва. Кожен, хто любить та цінує свої традиції та звичаї, мав можливість зануритись в особливу атмосферу свята. На сцені лунали колядки, щедрівки, йорданські пісні. Для глядачів виступили найкращі колективи з територіальних громад області, в тому числі – учасники вокального ансамблю «Мелодія душі» клубу с.Колона Павлівської ТГ. Творчий колектив під керівництвом Алли Юндак порадував гостей колядками під назвою «Йдем від хати до хати» та «Земля і небо». Під час концерту колективи показали «водіння Кози», коня, ведмедя, «Маланку», вертепні дійства.

У фойє театру на гостей чекала мистецька виставка творчих робіт переможців конкурсу «Волинська різдвяна містерія», на якій кожен мав змогу помилуватися новорічно-різдвяною атрибутикою – павуками, дідухами, масками-ряджених, а також різдвяними зірками, які виготовлені відповідно до народних традицій регіонів Волині.