В рамках благодійного дійства провели спортивні змагання

Дата: 09.01.2024 13:47

В рамках благодійного дійства «Колядуємо та щедруємо усі: і дорослі, і малі!» проведено спортивні змагання з волейболу, шахів, шашок (жінки, чоловіки).
   У змаганнях з волейболу взяли участь 4 команди, з них 2 команди із с.Павлівка та команди із м.Устилуга і батальйону розмінування військової частини Т0910.
    Відповідно до підсумкового протоколу:
І місце виборола команда ДЮСШ м.Устилуг;
ІІ місце – команда с.Павлівки;
ІІІ місце – команда ДФТГ Павлівської сільської ради
   Переможець та призери змагань відзначені грамотами та кубками, команда, яка посіла 4 місце – подякою за участь.
     У змаганнях із шахів взяло участь 12 учасників.
В підсумку І місце виборов Ільченко Роман (вихованець гуртка «Шахи» центру дитячої та юнацької творчості м.Нововолинськ);
ІІ місце – Савчак Олег (керівник гуртка «Шахи» центру дитячої та юнацької творчості м.Нововолинськ);
ІІІ місце – Секунда Олег (вчитель фізичної культури Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області).

У змаганнях з шашок взяли участь 11 учасників, з них 6 чоловіків та 5 жінок.

серед чоловіків
І місце – Секунда Ігор (вчитель фізичної культури гімназії с.Старий Порицьк – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинськоїобласті);
ІІ місце – Марич Віталій (військовослужбовець військової частини Т0910);
ІІІ місце – Богуш Олег (керівник гуртка «Дзюдо» Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області)

серед жінок
І місце – Дорощук Наталія (вчитель початкових класів гімназії с.Старий Порицьк – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області);
ІІ місце – Вишняк Таїса (вчитель музичного мистецтва гімназії с.Старий Порицьк – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області);
ІІІ місце – Поліжак Алла (вчитель фізичної культури ліцею імені Сергія Дармофала с.Колона Павлівської сільської ради Волинської області).

Переможці змагань з шахів та шашок відзначені грамотами та кубками, призери – грамотами та медалями, решта учасників – подяками за активну участь.