Забезпечення домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року.

Дата: 29.01.2024 14:55

У межах проєкту «Згуртовані громади», який реалізує Всеукраїнська організація громад за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), розпочинається робота над забезпеченням домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року. Асортимент насіння включає: моркву, цибулю (чорне насіння), капусту, томат, кабачок, перець, диню, огірки, цукрова кукурудза.

Насіння буде передаватися через територіальні громади домогосподарствам
(громадянам), які постраждали від війни, внутрішньо переміщеним особам, жителям деокупованих та прифронтових територій, де є можливим обробіток земельних ділянок, сім’ям військовослужбовців, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям.

Особа, яка бажає отримати насіння, має до 10.02.2024 року звернутися з таким проханням до територіальної громади (старости, ЦНАПу), з документами, що посвідчують особу та відповідний статус.

Включення у списки потенційних отримувачів насіння не означає автоматичне надання насіння