Відбувся виїзний прийом громадян

Дата: 02.02.2024 16:03

Сьогодні, 2-го лютого, в приміщенні ФАПУ с.Орищі сільським головою Андрієм Сапожником було проведено виїзний  прийом громадян. Прийом відбувся за присутності керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Олени Гусар та старости Луковичівського старостинського округу Валентини П'ятохи.

Під час особистого прийому очільник громади відвідав учасника бойових дій Олександра Іщенка. Обговорили питання покращення житлових умов та ремонту дорожнього покриття вулиці, на якій проживає військовий, зокрема облаштування безбар’єрного простору.

Звернення місцевих жителів стосувались ремонту дорожнього покриття, ямкового ремонту, вивезення твердих побутових відходів, вуличного освітлення, розглянули питання автобусного рейсу. У ході прийому громадяни отримали вичерпні роз’яснення, щодо порушених питань.

З метою сприяння жителям сіл громади подібні виїзди будуть проводитись надалі.