Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 08.02.2024 16:53

Сьогодні, 8-го лютого, відбулось засідання виконавчого комітету  Павлівської сільської ради, яке провів  голова громади Андрій Сапожник. Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади.

У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались бюджету, благоустрою, соціального захисту населення, комунальної сфери та майнових питань.

Членами виконавчого комітету погоджено ряд важливих рішень, серед яких :

• Про встановлення, утримання, обслуговування та демонтаж пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок на території Павлівської територіальної громади (нова редакція).
  • Про спилення аварійних дерев на території Палівської сільської ради.
  • Про затвердження номенклатури справ Публічної бібліотеки Павлівської сільської ради Волинської області.
  • Про взяття на обслуговування у відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Павлівської сільської ради.

Учасники засідання заслухали звіт бюджету Павлівської територіальної громади за 2023 рік.

Розглянули заяви громадян про надання дозволу на укладання договору дарування нерухомого майна правом користування якого мають неповнолітні діти, та ухвалено відповідні рішення.

Відповідно до регламенту ухвалені рішення буде оприлюднено згодом на офіційному сайті громади.