Відбулась чергова сесія Павлівської сільської ради

Дата: 09.02.2024 14:02

9-го лютого в сесійній залі Павлівської сільської ради відбулась чергова 35 сесія 8 скликання.

У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, старости старостинських округів, члени виконавчого комітету, керівники відділів, установ сільської ради.

Учасники засідання розпочали роботу з виконання гімну України. Після чого заслухали сільського голову Андрія Сапожника, який виніс на обговорення питання порядку денного, що стосуються життєдіяльності громади.

На розгляд сесії було винесено низку важливих питань, а саме:

• «Про внесення змін до рішення Павлівської сільської ради від 15.12.2023 року №34/52 «Про бюджет Павлівської сільської територіальної громади на 2024 рік (0351200000)»
  • «Про звіт директора Центру надання соціальних послуг Павлівської сільської ради про діяльність установи на 2023 рік»
  • «Про затвердження розрахунку та тарифів на платні соціальні послуги Центру надання соціальних послуг Павлівської сільської ради на 2024 рік»
  • «Про надання матеріальної допомоги»
  • «Про хід виконання Програми соціального захисту населення Павлівської сільської ради за 2023 рік»
  • «Про здійснення державної регулярної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Павлівської сільської ради у 2022 році»
  • «Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту Павлівської сільської ради за 2023 рік»
  • «Про передачу майна»
  • «Про передачу матеріалів»

Окрім того, на сесії ухвалено рішення щодо комунальної власності, а саме:

• «Про передачу майна з балансу Павлівської сільської ради на баланс Центру надання соціальних послуг Павлівської сільської ради»
  •  «Про передачу майна з балансу Павлівської сільської ради на баланс Павлівського ліцею

Традиційно, частка проєктів рішень стосувалась земельних питань.

У ході засідання сесії заслухали «Звіт про виконання бюджету Павлівської територіальної громади за 2023 рік» та «Звіт про виконання плану роботи Павлівської сільської ради у 2022 році»

Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу та якісній підготовці проєктів рішень з усіх винесених на розгляд питань були ухвалені відповідні рішення.